Ali Erdoğmuş

Nar Belediyesi

Belediye Başkanı

1969'da Ankara'da doğdu. İlköğretimi Nar'da Liseyi Nevşehir İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1988 yılında Nar kasabasında İmam Hatip olarak göreve başladı. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesini bitirdi. Diyanet Vakfı-Nevşehir Müftülüğü Vakıf Mütevelli Heyetinde etkinlikler organize etti. Camii ve Kur'an Kursları İnşaat çalışmalarında aktif görevlerde bulundu.

Şehir Plancılığı ve Konut Gelişim Alanları üzerine çalışmalarda bulundu, Nar Kasabası - Hacıbektaş Küllüğü mevkiinde 1. DERECE Doğal Sit alanı bulunan arazi üzerinde Koruma Amaçlı Mevzii İmar Planı çalışmalarını tamamladı. Kooperatif yönetimlerinde görev aldı.

Doğal depoculuk üzerine proje çalışmaları yaptı, ortağı olduğu işletmenin aktif olduğu dönemlerde 100'e yakın işçi çalıştırdı ve istihdam sağladı.

Nar Kasabasında çocuklar ve gençlere yönelik kültürel ve sosyal faaliyetler düzenlenmesinde aktif rol aldı. İhtiyaç sahiplerine yönelik yardım etkinliklerinde görev aldı.

Nar'ı çağdaş standartları yüksek bir belde haline getirebilmek amacıyla, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde NAR'a Belediye Başkanı seçildi.

Halen Nar Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Ali ERDOĞMUŞ evli ve 2 çocuk babasıdır.


Öncü Sponsor

Platin Sponsor
Altın Sponsor
Bilgi Ortakları
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsorları
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.