Chip DeGrace

Interface Türkiye

Interface Kıdemli Başkan Yardımcısı, Tasarımcı
Interface gerçek sürdürülebilirliğin peşinde, çevresel-ekonomik etkenler, sosyal çevre ve yeniliklerden ilham alınarak inşa edilmiştir.

Chip DeGrace Interface ve Flor un arkasındaki yaratıcı güçtür. Yenilikleri gerçekten markaların içerisinde yansıtır. Sürdürülebilirliği ve kurumsal tasarım arasındaki inancı sağlar. Şirket içinde ve dışında tasarım kalitesinin, ilham verici olduğu kadar tasarlanmış/planlanmış olmasını sağlar. Interface tüketici markası FLOR da İdari Kreatif Başkan Yardımcısı olarak 10 yıldan fazla deneyimi vardır ve bugün hala hizmet vermeye devam etmektedir. Bundan önce Chip, Interface Marka yönetimi direktörü ve Yaratıcı Stratejiler Başkan Yardımcısı olarak da görev yaptı.

Interface e katılmadan önce Chicago'nun önemli firmalarından olan The Enviroments Group ve ISD da iç mekan tasarımcısı olarak çalıştı.

Chip, Northern Illinois Üniversitesinden mezun oldu.2004-2006 yılları arasında National Board of Directors da Endüstri Temsilcisi olarak görev yaptı. Çalışmalarından ötürü onursal "Fellow" olarak seçildi.

Öncü Sponsor

Platin Sponsor
Altın Sponsor
Bilgi Ortakları
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsorları
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.