1948 yılında Afyon'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Afyon'da tamamladıktan sonra 1968 yılında İDMMA Mimarlık Bölümü'ne girdi, son sınıfa geçtiğinde (1971) ünlü bir mimar olan Prof. Rolf Gutbrod'un daveti üzerine Almanya-Stuttgart'a gitti. Bir yılı aşkın bir süre çeşitli projelerde çalıştıktan sonra okulu bitirmek üzere Türkiye'ye döndü. 1973 yılında İDMMA'dan mezun oldu. 1974 yılında tekrar Almanya-Stuttgart'a döndü. Çeşitli bürolarda tasarımcı-mimar olarak çalıştı ve bu arada Stuttgart Teknik üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde ihtisas yaparak 1979 yılında tahsilini tamamlayıp yüksek mühendis mimar (Dipl.İngeneur) ünvanını aldı. 1978 yılında Stuttgart- Fellbach'ta Dipl.İng.Norwin Rummel ile birlikte kendi bürosunu kurdu.

1978 yılından bu yana Almanya'nın çeşitli yerlerinde idari, sosyal binalar, endüstri yapıları, kültür merkezleri, konutlar, villa tipi ev projeleri, kent merkezleri , sağlık tesisleri, oteller, vs. gibi projeleri hayata geçirdi.

Bu güne kadar yaklaşık 250 yarışmaya katıldı ve çeşitli ödüller ve mansiyonlar aldı. Çeşitli üniversitelere davetli jüri üyesi olarak katıldı. Çok çeşitli konularda seminer ve panellere katıldı, dünyanın birçok ülkesini gezdi ve bu konuda deneyim ve bilgilerini kendi meslektaşlarına ve öğrencilerine aktardı.
Öncü Sponsor

Platin Sponsor
Altın Sponsor
Bilgi Ortakları
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsorları
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.